| anonim_4396 a întrebat:

Trebuia sa primesc un colet de la fan courier dar avea adresa gresita si nu rezolv nimic cand sun la ei. Daca selectez de pe site punctul de livrare-ridicare din sediul Fan ma pot duce la sediu si sa l iau eu, nu?

2 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Depinde cat de gresita e adresa. Daca e in acelasi oras, nu e mare problema. De obicei, inainte sa vina, te suna livratorul. Ii spui ca nu esti acasa si ca il suni tu cand ajungi in zona. Te duci in zona unde ai dat adresa si il suni. Stabiliti un punct de intalnire si il iei. Simplu.

| sweetys a răspuns:

Poti sa selectezi sa vina la cel mai apropiat sediu si sa il ridici tu. Sau sa astepti sa te sune curierul si sa ii explici situatia, acum depinde cat e de gresita, ca daca ai incurcat etajul sau blocul nu e problema, e mai rau daca ai gresit orasul/sectorul.