| fantasy01 a întrebat:

Am un aparat foto colpixL23. si din neatentie. l`am scapat jos... Atunci cand l-am scapat era aprins. si obiectivul din fata care face zoomul. a ramas asa deshis, dar intr-o parte. de aprins. nu il pot aprinde doar cand ii scot bateriile si i le bag din nou. si imi apare. ecranul negru si scris "Watchdog time out". mai e vreo sansa sa se repare? mai spun ca atunci cand ii dau Onn. se aprinde beculetul. dar ii suna cv in inauntru. si se inchide inapoi. vreo sansa? sad.

5 răspunsuri:
| McCrush a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun asta dar e stricat laughing rolling on the floor

| AleXzpm a răspuns:

Da exista te poti duce la un magazin cu el sa il repare, stai linistita, acum mai este o problema ii zici sa iti dea un pret ca daca reparatie costa prea mult mai bine iti iei altul nou.

| Saveryo a răspuns:

Desfal, are 11 suruburi pe spate. are un melc din aluminiu. il scoti si cumperi altul. de la shock s-a rupt melcul culisant.

| iacobet a răspuns:

Asa am patit si eu, si l-am dus intr-ul service pentru aparate foto si au zis ca se poate reparawinking stai linistitawinking

| iacobet a răspuns:

Asa am patit si eu si l-am dus intr-ul service pentru aparate foto si au zis ca se poate reparawinking stai linistitawinking