| IonutRazvan a întrebat:

Am un cd player (4x50 w) are iesire tub de bas... am 2 boxe fata de 50 w si in spate 2 de 140 w. si vreau sa achizitionez un tub de bass. de 80 w Care sa imi intre direct in Cd player (are iesire speciala cd palyerul) ce credeti se va auzi bine? adica nu vreau muzica sa nu pot sa stau in masina... ci vreau muzica sa se auda frumos si cat de cat tare.

Acesta este cd playerul) : http://www.emag.ro/radio_cd/radio-cd-auto-jvc-kd-r322-4x 50w-aux--pKD-R322

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti lipsesc cunostinte minime de electronica. Raspunsul este NU!