| sanda31 a întrebat:

Am un cont Facebook doar ca nu mai am numărul de telefon, cum pot recupera contul? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu poti!
pai altfel si eu as putea "Recupera" contul tau daca s-ar putea fara

cand ai completat aceste date alternative de recuperare sa stii ca ele au fost cu un scop, fie ca vorbim de email alternativ sau de numar de telefon!

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ceri codul de deblocare la adresa de e-mail, de salvare (dat in contul tau de Facebook).

| MihaelaDart a răspuns:

In momentul când urmezi pașii de a face o noua parola, menționezi ca nu mai ai acces la numarul vechi al telefonului și sa fir trimis la adresa ta de e-mail. Am avut și eu aceasta problema pana cu schimbările de la Facebook și a mers. Încearcă dacă poți. Eu am evitat sa m-ai trec nr de telefon și totul a fost foar prin e-mail pentru a vedea orice mișcare.
Bafta!

| DeMicUnCălător a răspuns:

Si eu sunt in situația ta. Am o casă pe plajă dar n-am cheia si actele de proprietate!

| Teajut123SMR1 a răspuns:

Suna la ei 0324723458 tehnic Facebook zici ca vrei sa te mute camera 122 interior 12

| Simpatic a răspuns (pentru Teajut123SMR1):

@tpu.ro, cand se suspenda un troll pe termen nelimitat de ce nu stergeti absolut toate comentariile lui?

| MihaelaDart a răspuns (pentru Simpatic):

Este suspendat de pe 12.04

| Simpatic a răspuns (pentru MihaelaDart):

Da este suspendat, eu nu inteleg de ce cand sunt suspendati pe termen nelimitat, nu li se sterg comentariile, intrebarile si daca au persoane la ignore, sa dispara cand intri ca si persoana ignorata de acesti trolli de la "Utilizatori care te ignoră" faptul ca ei te ignora, ca si cand nici nu au mai fost pe TPU!

| MihaelaDart a răspuns (pentru Simpatic):

După cum vezi nu se mai aduce nici o îmbunătățire la site... sad

| Simpatic a răspuns (pentru MihaelaDart):

Iti dau dreptate si noi cei cu oarece vechime aici am realizat asta.
cred totusi ca imbunatatirile pe care noi le dorim la modul general, ar costa ceva banuti multi, pentru ca oamenii care se ocupa de asta trebuiesc platiti, pe langa asta sunt si lucruri care ar necesita hardware nou ma gandesc, platforma fiind destul de veche din mai multe puncte de vedere.
sunt curios daca TPU ar implementa un sistem de plata cine ar plati asa dintre userii dedicati si vechi si mai ales din astia care se tot cred zeitati pe aici.
as fi de acord ca TPU sa faca multe modificari noi, sa tina cont de sfaturile noastre dar sa introduca si o plata, un abonament modic platit anual...