| 1Q a întrebat:

Am un cont pe. Okazii.ro si vreau sa îl sterg cum fac?

Răspuns Câştigător
| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Serviciul de Asistenta Clienti Okazii.ro sta la dispozitia dumneavoastra si va poate ajuta in vederea recuperarii contului vechi pe care il detineti pe site. Ne puteti contacta contacta de Luni pana Sambata intre orele 9:00- 21:00 la numarul de telefon 0374652944 sau pe adresa de email suport@okazii.ro.

In situatia in care doriti stergerea contului detinut pe site, este necesar sa ne trimiteti o cerere scrisa pe suport@okazii.ro de pe adresa de mail asociata contului dumneavoastra.

O zi placuta,
Okazii.ro

2 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Nu te deranjeaza cu nimic sa-l pastrezi. Nu ai nici o obligatie.
Si, daca ai si calificative bune, sint mai greu de adunat in timp. Sau n-ai?happy

| 1Q explică (pentru michelia):

Poi vreau sa imi fac un alt cont pe aceeasi adresa de mail si contul vechi am incurca