| DexterMorgan a întrebat:

Am un E72, iar internetul e setat prin frog.Acel "web`n`talk". Daca am wireless in casa si vreau sa intru in Ovi Store sa descarc ceva imi zice ca se conecteaza prin "web`n`talk". Stie cineva cum pot folosi internetul prin wireless si sa ma conecteze prin el? Ca e vorba de 2 lucruri : internetul slab de la cosmote si cel bun din casa prin wireless.Si nu-mi convine sa intru intr-o aplicatie si sa-mi foloseasca netul cel slab.Si vreau ca atunci cand e de ales intre cele 2 sa fie wireless-ul prioritar.Stie cineva cum se poate seta?

1 răspuns:
| cyberalex a răspuns:

Salut!
Dragutul de symbian Nokia E72 ( un adevarat telefon!)
Link:
http://www.allaboutsymbian.com/......ymbian.php
in cuvinte putine este vorba de ORDINEA cum se poate lega la internet (wifi primul).