| Husterm a întrebat:

Buna am un nokia C05-03 si vreau sa stiu cum pot sa instalez toate softurile nu am in zona wireless si am cartela de cosmote in el vreau sa intru pe ovi sa le descarc daca stie cineva cum sa bag internetul sa platesc euro pe acest model de nokia cu cartela de cosmote in el si ma ajuta! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| DONASABY a răspuns:

Iti zic un un site unde gasesti totul pentru toate modelele de telefoane,ai muzica, softuri, jocuri, orice, totul gratis; pe ovi nu sunt toate gratis
www.zedge.com