| anonim_4396 a întrebat:

Am un folder cu o marime de 1, 62 GB si daca sal coprim intr-o memorie mai mica adica sa-l arhivez are tot aceeasi memorie numai ca e impartit in 3 arhive dar adunate au aceeasi marime ca folderul...cum fac sa il arhivez intr-o singura arhiva dar sa aiba marimea mai mica|? am incercat si cu winrar si winzip dar tot asa imi face...

1 răspuns:
| chelutzul a răspuns:

Cu orice la-ai arhiva iti va scadea doar cativa mega pentr-u ca fisierul e destul de mare