| popraul62 a întrebat:

Daca arhivez un folder, icona folderui arhivat de mine nu cu cartile alea(ca la winrar) arata un fo; der un pic mai diferit! ce pot sa fac sa-mi arate icona ca arhiva? dau funda! dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Dupa ce ai instalat winrar -> optiuni -> setari -> integrare -> "asociaza winrar cu ext." bifezi tot mai putin iso. -> ok

2 răspunsuri:
| ITHelper a răspuns:

Doamne feretestestraight face
Sa nu cumva sa stergi folderul system32 ca o sa iti dai in cap dupa aia... daca vrei sa schimbi iconita dai click dreapta pe acel fisier, dai la proprietati, si cauta sa schimbi aspectul cu care vrei tu,... daca la asta te refereai happy

| Labuta a răspuns:

Te duci in Windows si deletezi folderul system32 apoi dai un reset. si iti va aparea orice icoana vrei acolo.