| anonim_4396 a întrebat:

Am un Galaxy Fit si am tot incercat astazi sa il conectez prin usb cu pc-ul, dar nu merge. Se deschide Wizard-ul si incerc sa instalez pe acolo ce imi apare si la sfarsit imi scrie ca "This hardware was not installed because the wizard cannot find the necessary software". Am mai citit aici intrebari si unii spuneau ca trebuie sa intri la setari, la conectivitate etc. si la telefonul asta nu am asa ceva in setari...va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| StefanNumeDeCod a răspuns:

Pai nu stiu sigur ce inseamna asa ca intra pe google translate si traduce

| Larsette a răspuns:

Dau funda!