| david18yva a întrebat:

Am un goclever R 104, la o pornire a ramas doar logul firmei producatoare pe ecran, am asteptat sa se descarce complet pentru ca restartul nu mai mergea, cand am bagat-o la incarcat a aratat de 2 ori baterai cum se incarca dar nu pornea androidul, am lasat-o 12 ore la incarcat si tot nimic.
A fost la garatie cei de acolo au zis ca era descarcata bateria, ajuns cu ea acasa a pornit de 2 ori si dupa iar a decedat.
ce are?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! uite ce e... nu mai ai ce sa faci... mi s a intamplat si mie asta dar noroc ca tel meu era in garantie. androidul a fost sters de un virus. du tel la un service si cu 50-75 lei ti l face. nu ai cum sa previ aceasta problema. se mai intampla! in viata ti se intampla si lucruri rele. bafta! funda?