| RAY a întrebat:

Am un hard extern de 500 gb i fac rau daca instalez jocurii pe el?

3 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Merge normal, nu e nici o problema. Eu am un hdd extern mare de 3.5, tot de 500GB, l-am scos din suport si l-am bagat in calculator si merge normal (era chiar un hard disk normal in rack-ul acela).

| halogen001 a răspuns:

Singura problema e portul USB. Daca il folosesti asa cum e si daca e pe USB 2.0 viteza de citire/scriere e mai mica decat daca ar fi instalat in calculator. Daca e pe USB 3.0 merge mai bine.

| RAY explică (pentru halogen001):

Multumesc ca mi-ai spus