| JusTPauL a întrebat:

Am un HTC cu android 4.0 si nu stiu ce am setat de apeleaza doar cu numar ascuns. Imi poate spune cineva ce trebuie sa setez sa nu mai sunt cu privat?

Răspuns Câştigător
| alexandru_6146 a răspuns:

Salut.Te pot ajuta eu.Da la Meniu>Setari>Setari Apel> da in jos pana la Setari de apel suplimenare>astepti, dupa dai la ID apelant daca e bifat Ascundere numar bifeaza Retea Prestabilita. Daca telefonul e pe engleza Menu>Settings>Call settings>Additional settings>Caller ID>Network default.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Setari apeluri/setari suplimentare/id apelant/valoare implicita retea.