| eueu1212 a întrebat:

Am un id mai vechi dar imi trebuie sa intru pe el si cand intru imi apare your account was locked. to unlock click forgot password. Am intrat acolo si ma pune sa resetez parola si trebuie sa pun toate datele intrebarile alea si codul postal pe care le-am pus cand mi-am facut id-ul! stiti ce sa fac sau cum sa-mi schimb parola fara sa imi ceara aceste date pe care nu le mai stiu exact?

Răspuns Câştigător
| Babbe a răspuns:

Incearca sa intrii pe www.yahoo.com, si iti bagi acolo id-u si parola si dupa, o sa iti zica ca a fost deblocat si incearca sa reintriii iar, mi s-a intamplat si mie, si la mine a mers. Noroc

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat