| Andrei95_2385 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati. Mi-am schimbat windowsul din windows xp in windows 7 si surpriza am instalat messengerul si spune asa "Your account has been locked. Please click Forgot password" Am dat click si am intrat pe pagina lor, trebuie sa bag ID si parola..am bagat apoi am bagat codul ala de apare acolo si tebuia sa bag o intrebare secreta care am pus-o mai de mult cand mi-am facut ID si nu o stiu..asa ca nu pot sa intru pe adresa de email. Va rog sa ma ajutati. FUNDAAA!

1 răspuns:
| gannicus1 a răspuns:

Nu e dela windows ti-a spart cineva id-ul. Fa-ti alt id happy