| BrinzaGeorge a întrebat:

Am un iphone 3G de 16 Gb si cand deschid o aplicatie, se incarca si dupa se inchide singura. Nu la toate aplicatiile, doar la unele. Am mai instalat o aplicatie acum si tot la fel imi face. La inceput mi-au mers dupa ce am bagat niste melodii pe tel, dupa Pc si dupa nu mi-au mai mers straight face stie cineva de ce?sad

1 răspuns:
| lacrytza a răspuns:

E de la aplicatie are virusi...trebuie sati bagi avastu sau kapaski pe tel, daca nu merge inseamna ca nu e buna aplikatia, fundita?