| anonim_4396 a întrebat:

Am un iphone 3GS si as vrea sa ii fac jailbreak...nu se poate sa il duc intr-un service sa se ocupe ei de asta? dau funda :X

2 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

Intri pe http://www.jailbreakme.com/ si ar trebui sa ai un jailbreak facut intr-un minut, doua, nu e mare chestie.

| danutza2492 a răspuns (pentru ndc):

Stiu ndc, dar as vrea sa faca asta altcineva care se pricepe mai bine decat mine, deoarece am incercat sa fac eu si la un moment dat m-am panicat si i-am dat cancel cand am citit pe alte site-uri ce probleme au intampinat uniiwinking