| TheGrooveStreet a întrebat:

Am un joc pentru ps2 care mergea inainte perfect insa acum cand dau sa intru la cariera sta si se incarca nesfarsit (nu se blocheaza insa se incarca mereu) Cum as putea sa il fac sa ruleze din nou? Va rog fara comentarii aiurea! multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ori are praf happy interior ori din pacate sad s-a rupt un fir de procesare daca vr sa te ajut iti dau nr de tele la un specialist in psp2 eu l-am decodat si el mi la decodat da-mi si mie o funda > si daca im dai funda, si o sa-ti dau acolo happy nr de tele happy happy ce joc? poate e zgariat sau