| robicrusoie a întrebat:

Am un laptop Dell model PP39L si as vrea sa stiu daca placa video este incorporata s-au nu, pt.ca vreau sa-l schimb cu una mai buna ca la jocurile mai NOI imi sacadeaza.Sau imi poate spune cineva ce ar trebui sa fac sa imi mearga jocurile, s-au ajuta daca imi schimb numai memoriile ram? multumesc.

1 răspuns:
| laptopnews a răspuns:

Pune un link cu configuratia. Tind sa cred ca e un model mai vechi cu placa video integrata! Vezi daca iti mai permite upgrade la RAM. O sa te ajute, dar nu foarte mult.