| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Lenovo cu Windows 7. Am avut instalat AVG 2015 si in dimineata asta a aparut o fereastra care spunea sa dau update. Am dat si dupa ce s-a terminat, conexiunea laptop-ului la internet s-a stricat. Am dezinstalat antivirusul cu totul dar nici asa nu se poate conecta la internet. Am mare nevoie de ajutor, cat mai rapid! Ce pot face?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

System restore

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce treaba are antivirusul cu conexiunea la internet,in dreapta jos langa ceas ai o,, furculita,, daca ai un semnul exclamarii pe ea inseamna ca, conexiunea la internet este cu probleme, deconecteaza apoi conecteaza, daca nu merge suna la operatorul de cablu pentru o depanare.

| Nala38 a răspuns:

Acuma ai tot Windows 7? Ca acuma arata sa faci update la Windows 10.
Inainte sa faci update la ORICE, trebuie sa citesti!
Daca fereastra era galbena, si scria sa ca in 11 minute se restrrteaza problema asta am avut-o si eu.

Incearca sa fai un user nou si sa incerci dupa aia (pe userul nou).

Bafta!