| Fronie_Isabela_1973 a întrebat:

Am un laptop Toshiba satelite c350 si nu imi instaleaza placa de retea,intru in driver ii dau stard se incarca si dupa numai apare nimic, am incercat sa iau si alte drivere. nimic. Va rog puteti sa ma ajutati?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu exista alte drivere! Exista doar driverul acelui model de placa de retea! Daca nu e driverul care trebuie, nu va merge! Driverul se gaseste la producator. Producatorul placii de baza, sau producatorul laptopului, daca e cazul!

| K0sti a răspuns (pentru K0sti):

In plus driverul se instaleaza in functie de sistemul de operare! Pentru XP e un anumit driver, pentru Win 7 este alt driver...ca idee!