| Celmaitareanonim a întrebat:

Am un laptop Toshiba si vreau sa imi iau un mouse de la Apple. imi va merge?

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Celmaitareanonim daca nu vrei sa iti para rau, cumpara un mouse Logitech. cel de la Apple e compatibil cu windows insa nu te scuteste de probleme.
Toshiba e mult mai bun prieten cu un mouse normal.

| andreyy96 a răspuns:

Da, nu conteaza firma!

| mihay198722 a răspuns:

Sigur ca va merge...

| RazvanXD21 a răspuns:

Mausurile Apple nu sunt bune...sunt foarte dure nu stau bine in palma...te jeneaza si plus ca sunt foarte scumpe

| relian a răspuns (pentru RazvanXD21):

Ai incercat tu Apple si e asa cum spui? Incearca Apple Magic Mouse si dupa sa povestesti.