| marian5946 a întrebat:

Am un modem de internet de la Romtelecom si nu merge sa il instalez pe windows 8, pe la sfarsitul instalarii imi arata ca instalarea a esuat.Ce are?

Răspuns Câştigător
| beng a răspuns:

Sunt multe modemuri al caror soft nu e compatibil cu windows 8 pentru ca la vremea aceea nu exista acest sistem de operare. Suna cel mai bine la suportul lor tehnic pentru ca ei stiu daca sunt sanse ca sa-ti mearga cu run in compatibility mode sau daca a aparut vreun update de soft pentru windows 8.