| FeTizZa a întrebat:

Ma scuzati daca nu am ales bine categoria. Vreau sa instalez windows-ul si as vrea sa stiu daca trebuie setari speciale pentru internet sau e de ajuns ca dupa instalarea acestuia sa deschid internet explorer si sa descarc de acolo tot ce am nevoie. Multumesc anticipat. P.S. : folosesc modem de la Romtelecom.

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Dupa ce ai instalat windowusul conectezi internetul la calculator si poti intra pe Explorer fara nicio problema!

2 răspunsuri:
| StayStrong99 a răspuns:

Mai
daca ai formatat calcu trebuie sa se fi sters si driveru la NIC
desarcal de pe alt calc instaleazal pe al tau si dpa descarca toate celelalte driveru-ri

| Aex2010 a răspuns:

Pai depinde. Daca ai internetu cu conecsiune directa(adica modem mic il bagi si gata)ca alea de la Orange/Vodafone/cosmote daca nu trebuie sa ii faci conecsiunile.