| Durbaca_Alex_1998 a întrebat:

Am un mouse wireles de la hama si imi face figuri e recent cumparat cam 3 saptamani
Ma joc toate bine si frumoase si deodata cursorul nu se mai misca si clipeste intermitent chiar daca nu il misc
Ce poate avea se poate sa nu mai aiba bateriile putere baterii ieftine Toshiba?

2 răspunsuri:
| nutuxcristian a răspuns:

Poate e si din causa bateriilor. Insa mizez mai mult pe calitatea firmei. Eu mi-am luat un bumper de la Hama pentru iPhone 4S. Am dat 45 de lei pe ea, insa nici nu am scos-o bine din ambalaj, ca s-a rupt guma dintre butoanele de volum si butonul de silentios. Si crede-ma, am 17 huse si stiu sa le folosesc...

| Curcudus2002 a răspuns:

Este din cauza bateriei, si eu am un mouse de la Logitech wireles si imi face la fel. Daca il zgudui iese bateria cat sa nu mai faca contact si de aceea su ti se mai misca dar nu iti iese de tot. Incearca sa iei o baterie ceva mai groasa AAA sau poti sa ii pui scoci deasupra bateriei sa nu se mai miste. La multi ani de an nou! Funda?