| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sad

Am luat un mouse ieri. Este pe bateri. Ieri a mers bine azi a mers si deodata nu se mai misca adica se misca. doar vibreaza asa da click da bine sad bateriile le-am schimbat. si tot la fel face ce are? FUNDAbig grin

P. S.:Mouse e fara firbig grin

5 răspunsuri:
| ytalyanu a răspuns:

Salut, depinde de mouse, trebuie sal deconectezi de la calculator dai restart si dupa aceea al conectezi daca este ancarcat bineanteles. apesi pe butonul de la mouse si apoi butonul de la ancarcator si merge sigur

| IgN0rR a răspuns:

Poate, nu ai pus bateriile cum trebuie.

| SlaYeR92 a răspuns:

Nu stiu cine te poate ajuta, stiu CE te poate ajuta. Un dex si un abecedar. Si mai putin chiul de la ore.

| SlaYeR92 a răspuns:

Nu stiu cine te poate ajuta, in schimb stiu CE te poate ajuta. Un DEX si un abecedar, si mai putin chiul de la ore ar fi perfecte!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mousu porneste se aprinde merge sa dau click dreapta click stanga da nu merge sa misc sageata