| Georgicuță a întrebat:

Am un mouse wireless Genius Traveler 9000 si cateodata sa intrerupe, numai merge.Ii dai OFF/ON degeaba.Trebuie sa scot adaptorul wireless si sa-l bag din nou ca sa o ia.Ce pot face?

2 răspunsuri:
| filipscridon a răspuns:

Presupunand ca adaptorul merge perfect, poate fi problema de la portul usb. il folosesti pe un laptop sau desktop?

| Georgicuță explică (pentru filipscridon):

Am fost cu el înapoi și mi-a dat altul.Problema era de la adaptor, deoarece se și încingea puțin, da îl folosesc în portul wireless usb 3.0.