| thymistress a întrebat:

Am un mp3 Philips GoGear Vibe de 2 GB. Problema este ca nu se mai deschide. Inainte sa se intample asta, l-am deschis odata, apoi s-a inchis dupa cateva secunde de ascultat muzica. L-am resetat de cateva ori si procesul s-a repetat, pana nu s-a mai deschis deloc. L-am conectat la computer, am primit notificare ca s-a conectat dar 1. nu mergea sa vad fisierele, 2. pe ecran in loc de charging scria,, Fully charged" si apare baterie 0. Am incercat sa il repar, exista o optiune repair, dar nu am reusit sa il conectez cum trebuie. Exista vreo solutie? Ce pot face?

1 răspuns:
| FuNnIeSt a răspuns:

Pai cred ca ai viusi pe el(asa a patit o prietena... dar nu era un virus oarecare si unul mai mare ca cei de pe pc ). Singura solutie este sa te duci sa-l repari.