| Heureuse a întrebat:

Am un nero 2018 trial si nu pot scrie dvd pe el. Dvd player (verificat in 2) nu il citeste. Am incercat sa adaug cateva video-uri mai mari (20-30min). Stiti unde e problema?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Incearcă programe free de aici:
https://www.techradar.com/best/the-best-free-dvd-burner

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate că fiind trial nu are active anumite opțiuni cum ar fi cele descrise de tine

| gabicoo a răspuns:

Cauta programul de inscriptionare CD/DVD de la Ashampoo.( www.ashampoo.com )
E la fel de bun ca Nero

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Ashampoo Burnig Studio 2018.
E free.

| PainTech a răspuns:

Programul e doar in varianta trial. Pe scurt l.ai luat doar ca sa te uiti la el...
Exista alte programe free precum CD Burner XP care sunt la fel de bune precum Nero.