| illegalflower a întrebat:

Am un nokia 5800 XM si din pacate nu mai merge.
Am vorbit la telefon, am inchis apelul si imediat dupa a murit, nu mai merge deschis, incarcat sau resoftat.
Am incercat sa-l resoftez dar nu merge pentru ca nu pot sa deschid telefonul, nu gaseste usb-ul.
Ce ma sfatuiti sa fac?[Am fost la service si au incercat sa-l resofteze cu 2 versiuni dar nu merge si au zis sa revin ca sa incerce si cu ultima versiune]
Ce ar trebui sa fac? Ce credeti ca are?

2 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Hmmm. incearca sa folosesti o alta baterie, poate s-o fi ars cumva aia, sau poate ti-a murit cumva de tot bateria si nu mai functioneaza chestia unde bagi incarcatorul.Stiu ca par cam banale metodele pe care le spun eu, dar poate functioneaza.

| illegalflower explică:

Am folosit o alta baterie noua, incarcata si nu merge!