| master_7023 a întrebat:

Am un Nokia C3 si am cod de siguranta pe tastatura! Problema e ca nu imi mai recunoaste codul de siguranta. sad I-am scos si bateria si apoi l-am aprins din nou si nimic.crying Ce pot face?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| b2ee a răspuns:

Te poti duce la un service ca sa ti-l resofteze, nu dureaza mult si nici nu ar trebui sa coste mult, daca esti din Bucuresti incearca aici: Pentru toate modelele Nokia care se pot face in service, gasesti aici decodare cu 5 ron si limba romana: http://www.alliselectronics.ro/service.htm