| PrincessConsuela a întrebat:

Am un Nokia C3 si cand ii pun castile imi apare acolo sus semnul ca le-am pus ar nu mi le recunoaste. Adica daca incerc sa ascult o melodie sau cand imi suna nu se aude in casti. Tot de la difuzor se aude. Am umblat pe la setari si tot nu gasesc. Funda care isi da seama ce are si stie si ce sa i fac!

Multumesc >anticipat:*big grin

1 răspuns:
| Ford a răspuns:

Prima varianta ar fi sa aiba o problema de soft.(se rezolva cu reinstalarea softului )
A doua varianta (prezumtia mai rea) sa nu se faca un contact bine la mufa si semnalul sa nu circule pana la casti dar sa para ca ar fi conectate.