| Ioana2012J a întrebat:

Am un telefon Nokia C5-03 dar cand ma suna cineva volumul e foarte mic, insa atunci cand ascult muzica normal se aude foarte tare. Ce e de facut? Am umblat pe la setari dar nu gasesc de unde se poate mari volumul la apel...

6 răspunsuri:
| Bellatris a răspuns:

De la Profiluri-> Personalizare.

| Bellatris a răspuns:

Cu placere. happy Fundita?

| Bellatris a răspuns:

Nu stiu, oricum asta e. E bine ca ti-am putut fii de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate sa fie problema te la sistemul de operare, Symbian, care face cam multe fite. Maica-mea are si ea Nokia cu Symbian si are o gramada de probleme la el.

| Ioana2012J explică:

Multumesc mult QueeenBeee

| Ioana2012J explică:

QueeenBeee nu merge sa iti dau funda. De ce oare? Nu merge la niciunul de fapt...