| SomeBody12425356 a întrebat:

Am un nokia N95 si are niste probleme:
1.Nu se vede pe ecran (se vede negru-din cate am inteles e folia dusa)
2. Difuzorul e barait (se aude...varza)
3. Butonul de dat mai incet nu merge (de dat mai tare da)
4. Vreau o carcasa noua.
Cat costa sa-l fac?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu care-i intrebarea dar la cat costa reparatul da-l cadou si ia-ti altul.

| rrrbeto95 a răspuns:

De ce nu il duci la un service de telefoane sa vezi ce iti poate repara si ce nu.

| SomeBody12425356 explică:

Pretu.Ce am uitat.prost is.Scz big grin

| SomeBody12425356 explică:

Stiu cum arata un display dus...telefonu" se porneste dar nu se vede.

| papushica_5328 a răspuns:

Si noi ce vrem sa iti spunem?

| corn3l a răspuns:

Peste 100lei 100%happy

| princesecristina a răspuns:

Sa stii ca telefonul nu e bun ci este stricat daca nu se vede imaginea inseamna ca l-ai udat. fundita?

| andromica50 a răspuns:

E dus displeiul