| theLOVEsc a întrebat:

Am un nokia x2 si in timp ce mersi jucam pe el (cum ii la orice telefon tastele sun iluminate) s-au orpit si nu mai putem sa umblu pe taste am scos bateria si l-am pornit din nou si nu am mai avut aceasta problema oare ce s-a intamplat thinking

1 răspuns:
| BoNNe a răspuns:

Pur si simplu cred ca ai avut o eroare de soft... daca esti pe symbian fai update la soft pe pc... daca nu or lasa-l asa ori trebuie sa dai o fuga pe la service (bine inteles daca problema reapare)