| Maj3stic a întrebat:

Am un pc care are urmatoarele:procesor amd athlon dual core processor 5000 B 2.6 ghz 4 gb ram placa video ati radeon 3100 graphics 400 mhz si am windows xp versiune 2002 sp3.are ceva daca bag wind.7 pe ea ar merge greu sau ceva nu am nici un driver la ea? si ce inseamna processor 5000 B? este bunicica unitatea? vreau raspunsuri la toate 3 intrebarile

2 răspunsuri:
| adrian1981 a răspuns:

Normal ca merge an procesor de 2, 6 4 gb ram este destul de tare poti baga si windows 8 daca vrei bafta