| TraSneL a întrebat:

Am un prieten care si-a facut update la android 5.0 pe un Core Prime, iar eu pe un Grand Neo Plus nu am inca update`ul valabil, telefonul meu fiind lansat in februarie 2014 si al lui in noiembrie 2014.
Aveti idee cam cand ar scoate update`ul si pentru telefonul meu sau daca il scoate?

1 răspuns:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Pentru Samsung Galaxy Core Prime este disponibilă versiunea 5.1.1,iar pentru Samsung Galaxy Neo nu mai este nici o versiune de update disponibilă, decât 4.4.4.
O seară bună şi sper că te-a ajutat răspunsul meu!