| KinekT a întrebat:

A facut cineva update la telefonul Allview Viper S? update-ul care l-au lansat in data de 27.11. 2014

4 răspunsuri:
| vladst1 a răspuns:

Nu stiu daca a facut cineva update dar cel mai bine ar fi sa il faci ca imbunatateste performantele telefonului.

| luuuuux a răspuns:

Am incercat eu sa fac da nu imi merge.tu l-ai facut? zi-mi si mie cum te rog daca l-ai facut (am urmat instructiunile cu wipe data factory si root si restul)

| KinekT explică (pentru luuuuux):

Da l-am facut, nu imi pare ca au schimbat nimic(cel putin la telefonul meu).Am sperat sa rezolve o problema la camera (imi da mesajul "nu se poate conecta la camera") din cand in cand.In rest nu am avut nici o problema update-ul a mers normal.

| luuuuux a răspuns (pentru KinekT):

Tu ce versiune de CWM ai?