| pykey1994 a întrebat:

Am un ps 3 si nu l-am mai aprins de vreo 3 luni.....acum l-am aprins am bagat un joc si s-a blocat am dar reset si nu mai citeste cd-urile. oare s-a stricat cd-romu si cat costa sa il reparcrying

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Daca nu merge cu niciun dvd, deschide dvd-romul si sufla in el. Se poate sa se fi pus praful pe pilula care citeste dvd-ul. Cand nu te mai joci cu el pune o hartie peste el sau pune-l in cutia lui.

1 răspuns:
| Scremer a răspuns:

Vezi sa nu se fi zgariat CD-urile dar ai putea incerca sa iei CD-ul sal bagi sub apa si dupa sa astepti pana se usuca mi-a zis un tip de treaba asta mai demult dar nu mai situ sub ce jet de apa sal lasi calda, rece sau potrivita. Sau s-ar putea sa se fi stricat si cd-romu sau poate are praf