| Sarj a întrebat:

..de la un moment dat nu imi mai citeste cartela.Am un Alcatel OT 908 si nu l-am scapat sa zic ca i-am dereglat ceva. Am incercat si cu alta cartele(sa mentionez ca e blocat pe Cosmote)si tot nu merge. oare ce are si cat ma costa sa il repar?

2 răspunsuri:
| Petreus_Aura_1975 a răspuns:

Trebuie sa til duci la reparat clar

| Catalin_Boboescu_1993 a răspuns:

Incearca sa scoti cartela si sa introduci una din celelalte retele sa vezi daca merge, pretul pentru decodare in cazu in care ee codat pe o retea ee in jur de 15 30 de lei in functie de telefon