| Randy Orton a întrebat:

Am un PSP 3004 si as vrea sa il codez ca sa pot pune jocuri de pe net pe el deoarece nu mai vreau sa dau inca cateva sute de lei pe jocuri de pe discuri UMD. Cum il pot coda acasa? Daca chiar nu se poate acasa as vrea sa il codez la cineva priceput din orasul Brasov. Cel care imi spune cum pot sa il codez la cineva sau CEL MAI BINE acasa primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| smooky a răspuns:

Nu se numeste codat se numeste modat.

Uite un nr de la un om din brasov care modeaza: 0720092469
Vezi ca (virgula) costa 50 de lei (nimic nu e gratis crying( )