| FlorinMike a întrebat:

Un psp 3004 se poate moda? Sa bag jocuri pentru psp ce vreau pe el? big grin

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La ora actuala cam orice psp se poate moda(chiar si cele care faceau figuri cu bateriile pandora). Deci da, il poti moda.

| mihaitza30012 a răspuns:

Da, de foarte mult timp, cred ca din 2010 ca le modam colegilor, ai nevoie sa stii ce varianta ai, daca ai intre 6.20 si 6.60 inclusiv intrii pe https://www.youtube.com/watch?v=Ohh1_1x9vX0, acolo iti spune si cum sa faci. Daca nu cauti un CFW (Custom Firmware) pentru versiunea ta