| Xulescu2 a întrebat:

Am un samsung c5110 si la mesaje tot zice Lista sms plina chatterbox si daca dau la stare memorie [la mesaje ofc] zice ca limita ii 500 straight face si am 226 mesaje pe care nu vreau sa le sterg... Ce sa fac sad?

Răspuns Câştigător
| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

Depindeelove struck

Daca ai mesajele de maxim 160 caractere fiecare ar trebui sa mearga. Dar daca ai mesaje mai luungi de exemplu 480 caractere se,, taxeaza" ca 3 mesaje. nu trebui sa ai neaparat 500 mesaje ci cateva lungi.

Sper ca te-am ajutat:*

1 răspuns:
| sinblade27 a răspuns:

Atentie... la mesaje ai si memoria de mesaje in sim de multe ori nu e vizibila dai la obtiuni si dai clear sim mesages