| Delia_Mihaela_1986 a întrebat:

Eu am Samsung Galaxy young și la mesaje îmi zice memorie plină. Însă nu știu de unde să șterg mesajele thinking. Cine știe îmi poate zice și mie puppy dog eyes? Dau fundă :].

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

In meniul telefonului trebuie sa existe iconul de mesaje.de acolo dai la obtiuni. daca nu reusesti, instaleaza aplicatia ERASER din goole play sau market. el o sa faca treaba asta in locul tau. trebuie sa setezi ce vrei sa stergi si el va sterge.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La categoria asta se pun intrebari despre TPU.