| M1HN3400 a întrebat:

Am un samsung galaxy fit si nu mi-l citeste calculatorul. Ce trebuie sa fac ca sa mi-l citeasca si sa descarc niste poze de pe el?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sasi instalezi un soft pe care l-ai primit sau il descarci de la ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai card? baga cardul in pc este de cumparat un mic patrat bagi cardul in el si ala in pc costa cam 30 de lei parca Samsung are si slot de card, du-te la germanos, altex, domo e spui ca vrei sa bagi cardul in pc aia isi da ceva

| ellenuk a răspuns (pentru anonim_4396):

Am si eu chestie din aceea! mai exact, unde in pc se baga? adica unde e gaura pentru chestia aia?

| BBg a răspuns:

Buna, cel mai bine du-te si cumparati un bluetooth de la Vodafone, germanos etc, in instalezi apoi in calc, si trimiti ce vrei apoi pe telefon si invers.
Funda?