| shmechcriss a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini si vreau sa ma loghez la un cont Samsung(am deja un cont).Ma duc la seting, account and sync, add account si acolo ar trebui sa imi apare Samsung account dar nu imi apare. imi apare sa ma loghez la cont facebook la twitter la google dar nu imi apare Samsung account... Ce ar trebui sa fac, sa downloadez de undeva un program cu care sa ma loghez? Dau funda

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Acolo nu sunt conturile de pagini web, sunt conturi de aplicatii android: respectiv yahoo, gmail, youtube, android market.
Intrii pe pagina Samsung cu un browser si te loghezi acolo.