| Gagiu_Karina_1998 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S III si am Android Ice Cream Sandwich si ca sa ii actualizezi sistemul de operare, am auzit ca trebuie sa te duci in setari, la despre dispozitiv, la stare unde iti apare o casuta cu,, actualizare manuala sistem" care la mine nu exista! Nu vreau sa resetez telefonul deoarece este nou si imi teama sa nu pierd date.Ma puteti ajuta? Dau funda pentru raspunsurile care functioneaza!

1 răspuns:
| Beretta a răspuns:

Setting(setari)->about phone(ultima optiune de jos din optiuni)->software update(actualizare software)