| oana2306 a întrebat:

am un telefon Samsung Galaxy Note si am instalat pe el sistemul de operare Android Ice Cream Sandwich 4.0.4.Telefonul merge foarte bine,dar mi se deschid foarte multe aplicatii, vreo 25-26, le inchid si dupa 1 minut iar imi arata ca sunt deschise? Ce pot face? Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| dragon13 a răspuns:

Este vorba despre memoria RAM. De acolo se opresc majoritatea aplicatiilor. Daca nu este asta sigur este o problema de soft.Mergi cu el la un service si cei de acolo te vor ajuta.

| oana2306 explică (pentru dragon13):

Cred ca este o problema de soft, iti multumesc pentru lamurire!

1 răspuns: