| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung star s5230 nou nout si l-am bagat la calcualtor am instalat Samsung pc... si usb tot de pe cd ca inaitne nu mergea. Acuma tot asa face. Bag cablu de date si bipaie telefonul apare ceva dispare si tot asa la calculator apare ceva ca sa caut un new hardware. Ce are imi spuneti va rog!

3 răspunsuri:
| Ally99 a răspuns:

Trebuie să setezi din telefon. Eu am un Lg şi tot la fel făcea. Uită-te la setari USB şi vezi daca ai "Stocare în masă" sau ceva asemănător. Baftă!

| anonim_4396 explică (pentru Ally99):

Nu merge nici asa.

| Ally99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă ai activat "Stocare în masă" nu trebuie să mai deschizi "Samsung Pc". Te duci direct în My computer!