| cosmingcc a întrebat:

Am un site si vreau sa pun clipuri de pe youtube pe el, am gasit cum, iau de acolo de la clip si il pastez la mine in pagina html, toate bune, apare pe site frumos, exact cum vreau, DAR tongue nu se aude, ce trebuie facut sa se si auda?

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Sa-i dai volum.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Asigură-te că are şi volum.

| videoblog a răspuns:

Trebuie sa mearga. verifica volumul la PC sau ai vreo setare pe la browser

| cosmingcc explică:

Culmea, acum merge si pot sa jur ca aveam volum, chiar la asta m-am gandit prima oara cand am vazut ca nu merge, oricum, va multumesc mult big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste un script embed in care vei adauga link-ul video de forma httpv://... cum e si la word press ...il am eu daca mai caut. idul meu este bondar. mircea

www.mirceabondar.com